momencik

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli do tej pory publikowałeś/aś sporo treści z danego konta fb, to nie ma takiej możliwości. Zalecamy natomiast ostrożność jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z aplikacją.
EasyLike - w przeciwieństwie do innych aplikacji - posiada kilka funkcji, pozwalających ograniczyć ryzyko zablokowania Twojego konta.

* Funkcja dzięki której Twoje posty będą publikowane w przyjaznych odstępach czasu lub zupełnie przypadkowo,
* Funkcja dzięki której do każdego postu czy komentarza czy linku, możesz łatwo dodać unikalne ID - co za tym idzie - kazdy z nich będzie unikatowy,
* Funkcja dzięki której możesz publikować posty korzystając z kilku czy nawet kilkudziesięciu kont FB,
* Funkcja SPINTAX - Więcej info,
* Koniecznie prosimy zapoznać się z dobrymi praktykami publikowania postów, znajdziesz je tutaj,
Pamiętaj że publikowanie poprzez EasyLike treści zabronionych przez Facebook, publikowanie spamu - będzie skutkowało zablokowaniem Twojego konta.

Nie ma limitu. Zapisujesz tyle postów, harmonogramów czy kampanii ile potrzebujesz.
W wersji darmowej tylko z jednego, jeżeli chcesz zwiększyć zasięg i potrzebujesz publikować posty z większej ilości kont, zobacz opcje subskrypcji i wybierz odpowiadającą Twoim wymaganiom.
Aplikacja posiada 2 możliwości publikowania postów. Pierwsza - z poziomu przeglądarki oraz druga - z poziomu serwera. W pierwszym przypadku zarządzamy publikacją postów w czasie rzeczywistym, natomiast w drugim, ustawiamy harmonogram i posty opublikują się automatycznie.
W obydwóch przypadkach nie trzeba być zalogowanym na Facebooku.
W przeciwieństwie do innych platform tego typu, nasz system pozwala Ci publikować posty oraz komentarze (także lajkować opublikowane posty), praktycznie we wszystkich grupach oraz stronach fanpage. Mogą to być grupy otwarte, zamknięte czy tajne. Jedynym warunkiem który musisz spełniać to bycie członkiem tych grup.
UWAGA! Nie musisz być Administratorem grupy by móc publikować w niej posty!
NIE. Nikt nie widzi że korzystasz z automatycznej aplikacji. Posty publikowane poprzez EasyLike NIE różnią się niczym od postów które sam dodajesz. Nie wstawiamy żadnych reklam, linków ani tekstów pisanych małym drukiem.
Wszystkie Twoje grupy, grupy do których należysz, Twoje strony fanpage - zostaną automatycznie zaimportowane do Twojego panelu w momencie dodania konta Facebook.
Gdy w międzyczasie dołączysz do nowych grup, wystarczy tylko zaktualizować swoje konto jednym kliknięciem, a nowe grupy pojawią się w Twoim panelu.
TAK. Po zarejestrowaniu się w serwisie masz 14 dni na testowanie aplikacji za darmo.