momencik

Automatyczne dodawanie postów na facebooku

Publikujesz sporo treści na facebooku? Może prowadzisz swoją działalność i używasz facebooka by reklamować swoje produkty bądź usługi?  Zastanawiałeś się może, ile swojego cennego czasu tracisz na publikowanie tego samego posta w różnych grupach? 


 

A co powiesz na to, że od dzisiaj nie musisz już myśleć o tych niezbyt przyjemnych i rutynowych działaniach. Czy nie było by przyjemnie i miło gdyby ktoś to robił za Ciebie, a ty mógł byś skupić się na innych - ważniejszych rzeczach? 

Zapewne wiesz że social media to doskonałe miejsce na reklamowanie swoich produktów czy usług. Publikując swoje posty w odpowiednich grupach bądź stronach fan-page, możesz w szybki sposób dotrzeć do tysięcy potencjalnych odbiorców, którzy mogą stać się Twoimi klientami.

Zapewne wiesz również, bądź słyszałeś o firmach które zajmują się tylko i wyłącznie prowadzeniem kampanii reklamowych w social mediach i pobierają za to grube pieniądze. 

Od dziś sam możesz prowadzić takie kampanie używając naszej platformy! 

Dzięki EasyLike, w szybki sposób dotrzesz do tysięcy potencjalnych klientów w niezwykle krótkim czasie. Mało tego, będziesz reklamował swoje produkty oraz usługi w grupach docelowych - czyli takich gdzie szanse na pozyskanie klientów są znacznie większe!

Jak działa EasyLike?

EasyLike jest platformą dzięki której możesz publikować swoje posty w pełni automatycznie.

Po prostu tworzysz dany post, ustawiasz harmonogram - czyli datę rozpoczęcia dodawania postu i wybierasz grupy docelowe w których Twój post ma zostać opublikowany.

Masz do dyspozycji szereg funkcji, dzięki którym Twój post będzie automatycznie publikowany kiedy sobie zażyczysz, np. będzie pojawiał się codziennie, co tydzień bądź co kilka minut! Możesz zaplanować swoje kampanie na tygodnie bądź miesiące do przodu.

Jakie dodatkowe funkcje oraz rozwiązania posiada nasz serwis?

  • To o czym wspomnieliśmy powyżej - funkcja automatycznego dodawania postów

  • Możliwość publikacji postów w grupach otwartych, zamkniętych oraz tajnych jak i wszystkich stronach fan-page. Nie musisz być administratorem grupy by dodawać posty, wystarczy że jesteś jej członkiem.

  • Funkcja automatycznego dodawanie komentarzy - wystarczy utworzyć komentarze i określić co jaki czas mają pojawiać się pod danym postem,

  • Funkcja automatycznego "lajkowania" dodanych postów 

  • Możliwość dodania kilku bądź kilkuset kont facebook z których możesz publikować posty

  • Funkcja automatycznego dołączania do grup - funkcja ta pozwala wyszukać grupy za pomocą słów kluczowych, następnie po wybraniu przez Ciebie grup do których chcesz dołączyć, system automatycznie wyśle prośby o dołączenie. 

  • Funkcja dzięki której możesz publikować zwykłe posty, zdjęcia, video oraz linki do Twoich stron, produktów czy usług z serwisów zewnętrznych - np. z własnych stron, allegro, olx, ebay etc.

  • Możliwość tworzenia kategorii dla grup oraz stron - w łatwy sposób przypiszesz dane grupy do stworzonych przez siebie kategorii. Dzięki temu jednym kliknięciem wybierasz nawet i kilkaset kategorii w których ma się pojawić post!

  • Pomoc online - stworzyliśmy osobny dział pomocy zawierający poradniki video, byś w szybki sposób znalazł rozwiązanie gdy gdzieś utkniesz. Oczywiście w razie problemów masz możliwość skontaktowania się z naszym działem technicznym.

Oczywiście to tylko niektóre z funkcji które posiada nasz serwis. By przekonać się jak to wszystko działa, zarejestruj się i dodawaj posty w naszych grupach testowych, bądź przejdź od razu do publikacji na facebooku.


 

Tagi