momencik

Dział Pomocy - EasyLike.pl

Publikujemy pierwsze posty przy użyciu harmonogramu

Ta funkcja pozwala na dokładne zaplanowanie, który post i kiedy ma zostać opublikowany.

Dzięki tej funkcji, możesz tworzyć zaawansowane kampanie niewielkim nakładem czasu. Raz ustawiony i zapisany harmonogram możesz edytować według swoich potrzeb. Nie ma limitu jeżeli chodzi o ilość zapisanych harmonogramów - do każdego z postów, możesz utworzyć tyle harmonogramów ile potrzebujesz.

Niektóre grupy mają pewne restrykcje w swoim regulaminie, np. można publikować post wyłącznie co 3 godziny. Dla takich grup dobrze jest stworzyć oddzielną kategorie, skopiować post i ustawić harmonogram który będzie publikował posty zgodnie z regulaminem.


 

Przed rozpoczęciem publikowania postów, prosimy zapoznać się z niniejszym artykułem (Publikowanie postów-dobre praktyki)

Na poniższym filmie tworzymy przykładowy harmonogram. Poniżej objaśnienie danych opcji:

Interwał - jest to określony czas po upływie którego post zostanie opublikowany w kolejnej grupie. Jeżeli interwał ustawimy na 30 min. to np. w grupie 1 post zostanie opublikowany o godz 12:00,  w kolejnej o 12:30, w kolejnej o 13:00. 

UWAGA! By zminimalizować ryzyko zablokowania konta przez facebook, dodaliśmy funkcję losową dzięki której interwał będzie różnił się nieznacznie od wybranego w ustawieniach. Chodzi o to by posty nie były publikowane w jednakowych odstępach czasu. Opóźnienie jest ustawione na 12 minut - oznacza to że jeśli ustawimy interwał na 30 min. to faktyczny interwał będzie wynosił 30 min (+ -) 12 minut.  

Zalecamy kierowanie się zasadą - czym dłuższy interwał, tym bezpieczniej.

Start harmonogramu - czyli wybieramy dat oraz godzin o której ma się rozpocząć publikowanie postów. Prosimy się upewnić że czas serwera jest zgodny z Państwa strefą czasową. Jak zmienić ustawienia strefy czasowej znajdziecie tutaj. 

Domyślna Aplikacja FB - wybierz aplikacji przy użyciu której mają być dodawane posty. Po więcej informacji odnośnie aplikacji zapraszamy tutaj.

Auto-pauza - to nic innego jak wstrzymanie publikacji w momencie gdy system opublikuje daną ilość postów. 

Auto-wznowienie - Wznawia publikowanie postów po upływie danego czasu. Czas ten należy liczyć od opublikowania ostatniego posta. 

Funkcje Auto-pauza oraz Auto-wznowienie pozwalają na precyzyjne publikowanie postów - np. jeżeli wiemy kiedy jest największy ruch w danych grupach.

Częstotliwość powtarzania - czyli co jaki czas harmonogram ma być uruchamiany. 

Data zakończenia - określa datę zakończenia uruchamiania harmonogramu. Po upływie tego czasu, harmonogram będzie nieaktywny.

  

Komentarze

 • Dodano przez Kris Kris

  Cyc malina:)

 • Dodano przez Nikoś

  Witam witam! Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę jakąś aplikację - najlepiej online - żeby sama przerabiała treści na spintax? Ewentualnie czy możecie dodać taką funkcję do Waszej aplikacji? Pozdrawiam i z góry dzięki za informacje.

  • Dodano przez: EasyLike

   Dzień dobry. Niestety takiej aplikacji jeszcze chyba nikt nie stworzył i raczej nie stworzy ponieważ aplikacja musiała by zawierać ogromną bazę słów. Poza tym, przetwarzał by to komputer więc w rezultacie otrzymali byśmy jakiś chaotyczny wynik. Jeżeli ma Pan problem z przeróbką treści, proszę podesłać je na nasz email. Przerobimy je na spintax.

Dodaj komentarz